1-99 ServerlarBlogEmek Serverlar

1-99 Emek Serverler

1-99 Emek Serverler

Dünya genelinde oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip Metin2 oyununda rekabetin ve mücadelenin en üst seviyede yaşandığı emek yoğun serverler arasında 1-99 emek serverler büyük ilgi görüyor.

1-99 Emek Serverler
Emek Serverler

Metin2 1-99 server çeşitleri Metin2 ruhunun en iyi şekilde yansıtan ve orijinal Metin2 oyununa sadık kalmak isteyenlerin en çok ilgi gösterdiği emek serverler arasında yer alıyor. Günümüzde daha büyük avantajları olduğundan 1-105 ve 1-120 emek server çeşitleri çok daha büyük ilgi görse de günümüzde orijinal metin2 oyun ruhunu arayanların en çok tercih ettiği server çeşidi olarak ön plana çıkıyor. Bu emek server çeşidine katılan Metin2 oyuncularının gelebildiği en maksimum nokta 99. seviye oluyor. Bu serverler oyun zevki, heyecanı ve rekabeti açısından oldukça tatminkar olsa da oyuncuların sahip olduğu karakterlerin  zırh ve silahları 99. Seviyeye dek sadece tek bir dönüşüm gerçekleştirebiliyor. Bu diğer emek server çeşitlerine göre oyuncuların gelişimi açısından önemli bir dezavantaj sağlıyor.

Metin2 1-99 Emek Server Çeşitlerinin Ön Plana Çıkan Hususları

Metin2 1-99 yeni server çeşitleri oldukça dişe diş ve kalabalık lonca savaşları ve rekabetin en üst seviyede olması ile ön plana çıkıyor. Bu emek server çeşidinde 1-105 ve 1-120 emek server çeşitlerine göre rekabet ve gelişim düzeyi çok daha yakın olması nedeniyle lonca savaşları hem büyük bir önem arz ediyor hem de büyük bir heyecan kasırgası şeklinde geçiyor. Ülkemizde Metin2 oyununu zevkini ve rekabet gücünü daha iyi seviyede yaşamak isteyenler için 1-99 yeni server çeşitleri oldukça tatminkar oluyor.

Yüksek Rekabet Düzeyi İçin 1-99 Server Çeşitleri

Metin2 oyunu ilk çıktığı zamanlarda dünya genelinde çok büyük bir ses getirmişti. Özellikle rekabet, mücadele ve oyun zevki açısında milyonlarca kullanıcı her gün saatlerini bu oyunda geçiriyordu. Fakat oyunun popülerliği arttıkça giderek oyunda çok daha fazla hile ve Both yazılımlar olmaya başladı. Sonuçta oyun PVP server çeşitleri öncesinde cazibesini oldukça yitirmişti. 1-99 server çeşitleri ile hem geçmişteki yüksek rekabet ve oyun zevki yaşanırken hem de hile ve both gibi sorunlarda ortadan kalkmış oluyor.

Bir önceki yazımız olan Pvp Tanıtım başlıklı makalemizde Metin2 pvp tanıtım, Pvp tanıtım ve Pvp tanıtım sitesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı