1-105 Serverlar1-99 ServerlarBlogEmek Serverlar

Yeni Pvp Serverler

Yeni PVP Serverler

PVP Serverler oyundan alınan sevkin daha yüksek seviyeye çıkması ve oyun içerisinde hile kullanımında dolayı mağduriyetin yaşanmaması anlamında büyük ilgi topluyor.

Metin2 oyunu ilk hayatımıza girdiği 2005 yılından itibaren piyasada büyük bir hakimiyet kurmuştu. Öğle ki oyun 4 yıl gibi kısa bir sürede 150 milyon oyuncuya ulaşmıştı. Fakat o noktadan sonra oyunun büyük ilgi görmesi ile birlikte oyun içerisindeki açıklar kullanılarak hileler yapılmaya, bot kullanılmaya hatta hesapların çalınmasına kadar çok büyük sorunlar yaşandı. Bu durum ise oyun açısında büyük bir yıkıma neden oldu. Dota 2 ve LOL gibi oyunları daha güvenli ve hatasız olması sebebiyle yıldızı parlarken Metin2 hızla kan kaybetti. Bu kan kaybı PVP serverlar ile ancak durabildi. Bu sebeple PVP serverler çeşitleri oyundan ilk günkü zevki yaşamak ve emeklerin karşılığını almak isteyenlerin ilk tercihi olduğu görülüyor.

Metin2 Serverler

Metin2 oyunu için PVP 1-99, PVP 1-105 ve farm yapmaktan zevk alanlar için ise PVPV 1-120 farm emek serverler büyük ilgi görüyor. Oyunun geçmiş ile olan bağının ve heyecanının en iyi yansıtan versiyonu olarak ise Metin2 1-99 emek serverler olarak ön plana çıkıyor.

Metin2 PVP Server Özellikleri

Metin2 PVP serverler; Metin2’den çok büyük farklılıklar içermemesine rağmen özellikle hile koruması ve oyun yenilikleri anlamında etkileyici ve dikkat çekici farklılıklar gösteriyor. Pvp serverler; ortaya koyduğu yenilikler ile Metin2 severlerin beklentilerine tam olarak karşılık veriyor. Pvp serverler; orijinal oyunda olmayan oldukça farklı özelliklere sahiptir. Burada oyuncular bu serverlarda oyunun zorluk seviyesini ayarlama imkanına sahip oluyor. Ayrıca, bu PVP severlerde sürekli olarak heyecan verici ve oyunu özendirici etkinlikler düzenleniyor. Bu server çeşitlerinde hem oyuncular hem de server yöneticileri aynı anda etkinlikte yer alabiliyor. Oyunun en önemli eksikliği olan hile ve güvenlik açıkları bu PVPV serverlar ile tamamen tarihe karışıyor.

Bir önceki yazımız olan Metin 2 Emek Serverler başlıklı makalemizde Emek Serverler ve Metin2 Emek Serverler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı