1-120 ServerlarBlogEmek Serverlar

Metin 2 Emek Serverler

Metin 2 Emek Serverler

Metin 2 oyunun günümüzde dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de oldukça yoğun bir kitle tarafından oynana ve sürekli olarak gelişen bir online oyundur.

Metin 2 oyununda çok çeşitli serverlar bulunuyor. Bu severlerin oyun için avantajları ve zorluk seviyeleri oldukça değişkenlik gösteriyor. Metin 2 emek serverler bu anlamda oynanması en zor ve emek gerektiren serverler olarak adlandırılıyor. Zaten bu serverlere emek serverlar denilmesinin altında da gelişim için server içinde büyük bir emek harcanması yatıyor. Bu serverler oyunda çok vakit geçirmeyi seven oyuncular için en ideal serverler olarak ön plana çıkıyor.

metin2 serverler

Metin 2 Emek Server Avantajları

Günümüzde Metin 2 emek serverlar yoğun ilgi görüyor. Bunun altında yatan neden ise standart serverlere göre hem oyun zevki hem de oyun adaleti anlamında oldukça avantajlı olması oluyor. Bu serverlarda Drop rate durumum diğer serverlara göre çok daha düşük seviyede tutuluyor. Oyuncuların gelişim göstermesi için yoğun bir çaba ve mücadele etmesi gerekiyor. Hal böyle olunca da oyun içi zevk ve mücadele diğer serverlara göre çok daha yüksek seviyede oluyor. Bu Metin2 emek serverlerda yer alan hile koruması sayesinde haksız rekabetin önüne geçiliyor. Bu sayede oyuncular gelişimlerini kendi emekleri çerçevesinde sağlıyorlar. Emek serverlarda oyunun başlayan tüm kullanıcılar 1 level olarak oyuna başlıyor.

Metin 2 Emek Server Çeşitleri

Metin 2 emek server çeşitleri genel itibari ile 3 kısımda toplanıyor. Bunlar 1-99 level orta, 1-105 level orta ve 1-120 level emek farm şeklindedir. İlk iki emek orta serverler birbirine benzer özellikte olup sadece silah ve zırh dönüşümleri bir yerine 2 dönüşüme sahip oluyor. 1-120 emek farm serverler ise diğer 2 emek server çeşidine göre gelişim açısından çok daha zorludur.

Bir önceki yazımız olan Metin2 1-99 Server başlıklı makalemizde 1-99 emek serverlar ve Metin2 1-99 Server hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı