1-105 Serverlar1-120 ServerlarBlogEmek ServerlarTavsiye Edilenler

Metin 2 Emek Serverleri

Metin 2 Emek Serverleri

Metin 2 emek server çeşitleri geçmiş dönemde Metin2 oynamayı çok seven fakat oyun içi açıklardan dolayı oyundan eski zevki almayanların ilk tercihi oluyor.

Metin2 Pvp emek serveri
Pvp Serverler

Metin2 oyununda yer alan server çeşitleri arasında oyun zevkinin en üst seviyede yaşandığı ve adil oyunun herkes tarafından ortak bir şekilde oynandığı Metin2 emek server çeşitleri büyük ilgi görüyor. Metin 2 emek serveri oynanması zor ve alın teri gerektiren server çeşitleri olması nedeniyle ülkemizde bu adı alıyor. Bu server çeşidinde emek göstermeyen ve zaman harcamayan oyuncuların bu oyunun oynayabilme ve kendini geliştirme şansları oldukça kısıtlı oluyor. Bu serverde diğer server çeşitlerine göre çok daha fazla zaman geçirilmesi gerekiyor.

Metin 2 Emek Server Zorluk Seviyesi

Metin 2 emek server çeşitleri zor oyunu seven kişiler için beklentilerini tam anlamıyla karşılanacağı bir oyun ortamı sunuluyor. Bu emek server çeşitlerinde diğer PVP server çeşitlerinde olduğu gibi yardımlar olsa da bu oldukça sınırlı seviyede kalıyor. Emek server çeşitleri kolay ve ota zorlukta ki server çeşitleir ile karşılaştırıldığında gelişimi n yüzde 70 oranında daha zor olduğu serverler oluyor. Bu server çeşitleri zaman açısından sıkıntısı olmayan ve mücadeleyi seven oyuncular için oldukça idealdir. Bu server çeşitlerin hile, both ve sahte yazılım gibi olayların olmaması herkesin eşit zorluk seviyesinde mücadele etmesini sağlıyor.

Metin 2 Emek Serverlerde Hile Yapan Var Mı?

Metin2 zor server kategorisinde olan emek server çeşitleri mücadele ve rekabetin en üst seviyede olduğu server çeşitleri oluyor. Bu rekabetin sağlanmasında ise hile, sahte yazılım ve both gibi durumlara karşı geliştiren hile korumasının oldukça önemli bir payı bulunuyor. Bu oyunda PVP server çeşitlerinin doğmasında ki ana neden temiz ve rekabet gücü yüksek bir oyun oynama isteği oluyor.

Bir önceki yazımız olan Metin2 PVP Emek Serveri başlıklı makalemizde emek serveri, Metin2 Pvp emek ve metin2 pvp serverler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı