1-99 ServerlarBlogEmek Serverlar

Metin2 1-99 Server

Metin2 1-99 Server

Dünyada birçok oyuncunun online olarak oynadığı Metin2 oyununda en çok ilgi gören ve rekabetin en üst seviyede olduğu serverlar arasında Metin2 1-99 server çeşitleri geliyor.

Metin2 1-99 serverler emek serverler içerisinde geçmişe göre popülerliği azalsa da hala oynanması en zevkli oyun tipleri arasında yer alıyor. Bu server fanatikleri oldukça fazladır. Özellikle oyunun geçmişte ki ruhunun daha iyi yansıttıkları düşüncesi ile 1-99 emek serverları tercih ediyorlar. Bu server isminde de anlaşılabildiği gibi oyuncuların 1. seviyeden başlayarak 99. Seviyeye kadar ulaştıkları çeşididir. Bu server çeşidinin belki de diğer serverlere göre en dezavantajlı noktası ise her karakterin sahip olduğu zırh ve silahların tek bir dönüşüm özelliği olması oluyor.

Metin2 1-99 Server Lonca Savaşları

Metin2 1-99 server tipinin en göze çarpan ve zevk veren özelliği ise lonca savaşlarında kendini gösteriyor. Bu tip serverlarda genel itibari sayısal anlamda büyük lonca ittifakları kuruluyor. Hal böyle olunca da lonca savaşları oldukça çekişmeli ve heyecanlı bir şekilde geçiyor. Günümüzde birçok Metin2 oyuncusu sırf bu özelliğinde dolayı 1-99 emek serverlarında mücadele etmeyi seçiyor. Rekabeti ve mücadeleyi sevenler için 1-99 emek serverlar oldukça ilgi çekici oluyor.

metin2 1-99 server

Eskiyi Özleyenler İçin En İdeal 1-99 Emek Serverler

Metin2 oyunun tarihi oldukça eskiye dayanıyor. Oyunun ilk popüler olduğu zamanlarda ülkemizde yoğun bir şekilde oynanan bu oyun daha sonra ortaya çıkan Both ve hileler oyundan neredeyse hiç zevk alınmamasına neden olmuştu. Bu anlamda bunun önüne geçmek için oluşturulan pvp serverler bu sorunun ortadan kaldırmasına rağmen oyundan alınan zevkin azalmasına neden olduğu iddia ediliyor. Bu doğrultuda oyundan en iyi zevk alınacağı ve özellikle oyunun ilk dönemlerinde ki tadı alacağını oyun tipi olarak Metin2 1-99 emek server çeşitleri ön plana çıkıyor.

Bir önceki yazımız olan Metin2’de Hangi Karakter Hangi Statüye Vermeli? başlıklı makalemizde Lycan statü, Metin2 Statü ve Ninja statü hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı