Blog

Metin2 Emek PVP Serverler

Metin2 Emek PVP Serverler

Metin2 Emek PVP Serverler diğer pvp serverlerden farklı olarak zorluk derecesi yüksek pvp serverlerdir. Oyuna genelde 1 level olarak başlarsınız. Bu tip oyunlarda sizlere 1 level eşyalarınız +9 olarak verilir ve kolayca başlarsınız. Hemen marketten potlarınızı ve cesaret pelerininizi alıp yabani köpekleri keserek kasılmaya başlayabilirsiniz. Hatta bazı pvp serverlerde cesaret pelerinlerinin ve iksirlerin de envanterde verildiği görülmektedir. Gelişen Metin2 PVP Server sunucularına ayak uydurmak artık gittikçe zorlaşmaktadır.

emek serverler, zor emek serverler, 1-99 pvp serverler

Yaklaşık 15. Seviyeye ulaştıktan sonra 2. Köye ışınlanarak orada kasılmaya devam edebilirsiniz. Bu levellerde oyunun işleyişine göre görev yapabilir veya efsun atabilirsiniz. Efsun atmanızın sebebi Metin2 PVP Serverlerde efsun nesnesinin çok ulaşılabilir ve ucuz olmasıdır. Efsunlarınız sayesinde Emek Serverlerde daha güçlü olur ve daha kolay kasılırsınız. Eşyalarınızın tamamını efsunlamalısınız. Örneğin kılıcınıza başlangıçta güç ve kritik (eğer geliyorsa ortalama zarar); zırhınıza max. hp ve saldırı değeri; ayakkabınıza ve kolyenize kritik ile beraber max. hp; kaskınıza ve kolyenize ölümsüz; bileziğinize delici, ölümsüz ve max. hp efsunlarını getirmeniz başlangıç için yeterli olacaktır. Bu basit efsun dizilimiyle yaklaşık 61. Seviyeye kadar gelebilirsiniz. Sonrasında daha iyi itemlere ve daha iyi efsun dizilimlerine sahip olmanız gerekebilir.

  • Yeni Açılan PVP Serverler
  • Yeni Açılan MT2 Serverler
  • Zor Emek Serverler
  • 1-99 Serverler
  • PVP serverler ve pvp tanıtımları web sitemizde yer almaktadır.
emek server itemleri, emek server efsunları,tr tipi serverler

1-99 Emek Serverlar ve Zor Emek Serverler

1-99 emek serverler günümüzde pek tutulmasa bile en sevilen oyun tipleridir. Bu eski Metin2 deneyimini insanlara hatırlatmaktadır. Günümüzde genelde 1-120 serverler tercih edilmektedir. Bunun sebebi oyun hikayesinin çok uzun sürmesi; dönüştürülecek çok fazla eşyanın olması ve oyunun 1-99 serverlere göre daha uzun soluklu olmasıdır. Fakat dürüst olmak gerekirse ben de bir 1-99 metin2 pvp server oyuncusuyum. Çünkü mt2 pvp denilince akla ilk gelen 1-99 olmuştur. Ben oyuna ilk başladığımda en üst seviye sınırının 99 olması da bunun başlıca sebeplerinden birisidir.

TR Tipi Server Özellikleri (Genel Olarak)

Başlangıç ve Bitiş1. seviye başlangıç 99. seviye bitiş.
En Önemli Ticaret MalzemeleriRuh taşı, beceri kitabı, pul, pençe, ot, büyülü metal önemlidir.
Skiller Nasıl Başlar?M1 olarak başlar.
En Önemli GörevlerBiyolog görevleri ve Epic sura görevleridir.
Oyuncu SayısıGenelde düşük olmakla birlikte +2000 görebilmektedir.
En Önemli BosslarMavi ejder, kırmızı ejder, katakomb azraili, buz cadısı, general önemli bosslardır.
En Önemli Kasılma YerleriSürgün mağarası
En Önemli EfsunlarBu tarz swlerde farm kısa sürede son bulur. Ws efsunları önemli hale gelir.
1-99 metin2 serverler, eski metin2 serverler

Yeni Açılan Emek Serverler

Web sitemizde onlarca yeni açılan metin2 pvp serverini bulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizleri sürekli olarak takip etmek. Biz sizler için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. Sunduğumuz yeni açılan pvp serverlerin hepsi kaliteli ve güvenli serverlerdir. Gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz. Ama belirtmekte fayda gördüğümüz bir husus var ki; hiç bir pvp server sonsuza kadar açık kalmayacaktır. Oyuna başlarken ve oynarken bunu bilerek oynamalısınız.

Bir önceki yazımız olan Metin2 PVP Filesları ve Files Fiyatları başlıklı makalemizde Emek Server Filesları, Files Fiyatları ve Metin2 Files SRCli hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı