1-105 Serverlar1-120 Serverlar1-99 ServerlarBlogEmek Serverlar

Metin2 PVP Emek Server

Metin2 PVP Emek Server

 

Metin2 private serverlar farklı kategorilerde yer almaktadır. Emek, orta emek, wslik, editli, editsiz vb. çoklu oyuncular için tercih üzerine kurulan online metin2 tabanlı oyun modlarıdır. Yıllardır sezonluk ve uzun ömürlü private serverlar ile emek, orta emek veya tr tipi zorluklarında büyük oyuncu kitlesine hitap etmektedir. Ayrıca 1-99, 1-105, 1-120, 55-105, 55-120 gibi farklı level aralıklı emek serverlar vardır. Metin2 emek server oynarken giriş yapmanız ile başlayan uzun soluklu gelişim süreci sizi takip edecektir. Bu süreçte takip etmeniz gereken adımlar ve izlemeniz gereken yollar önemlidir. Metin 2 emek serverlar hakkında bilinmesi gereken başlıca detaylar nelerdir?

 

Metin2 emek server
Metin2 private serverlar

 

Emek server oynarken hızlı gelişim için neler yapmalısınız?

  • İlk başta farm (ürün stoklama) yapabilmek için metin taşları, + basma eşyaları ve yükselteceğiniz itemleri elde etmeniz gerekmektedir. (Bayrağınızın 2. Köy bölgesinde bu işlemlere başlayabilirsiniz. Level yükseldikçe Seungryong Vadisi, Sohan dağı, Örümcek zindanı, Kızıl orman ve Şeytan kulesi gibi yerlerde farm yapmaya devam edebilirsiniz.)
  • Level bakımından geliştikçe yükselteceğiniz eşya ve uğraşlarınız artacaktır. Fakat bu süreçte ihtiyacınız olan birçok takıyı ya da eşyayı elde etmiş olacaksınız.
  • +75 level üstüne geldiğinizde ise Sürgün mağarası, Şeytan kulesi (Küçülen kafa ve metin kesimi) ve kızıl ormanda farm yaparak gelişiminizi devam ettireceksiniz.
  • Şeytan kulesinde kat görevlerini yaparak en üste ulaşabilir Lusifer adlı canavarı yenerek küçülen kafa elde edebilirsiniz. Elde edeceğiniz bu eşya ile şeytan catacomb haritasına giriş yaparak nadir ve zor elde edilebilecek dönüşüm eşyalarını elde etmek için Azrail’i yenmeniz gerekmektedir.
  • Sürgün mağarasında 1. ve 2. Katını kullanarak level gelişiminizi hızlandırabilirsiniz. Ayrıca Sürgün 2. Kat bölgesinde belirli noktalarda bulunan üç adet generali öldürerek Mavi Ejderha (Beran Setaou) kesebilirsiniz. Beran Setaou katlederek elde edilmesi zor olan ve değerli ganimetleri ele geçirebilirsiniz. Bu eşya bakımından gelişiminizi oldukça hızlandıracaktır.
  • Metin2 emek server filesleri standart olarak böyledir. Fakat 105-120-250 level sınırı var ise bu aşamanın daha ileri bosslarını ve level bakımından geliştirilecek bölgeleri deneyimlemeniz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Yeni Pvp Serverler başlıklı makalemizde metin2 pvp serverler ve PVP Serverler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı