1-105 Serverlar1-120 Serverlar1-99 ServerlarBlogEmek ServerlarOrta Emek ServerlarTavsiye EdilenlerWslik Serverlar

Metin2 PVP Filesları ve Files Fiyatları

Metin2 Filesları

Metin2 serveri kurmak mı istiyorsunuz? Bu konuda yıllardır tecrübe edinmiş onlarca firma mevcuttur. Metin2 pvp filesları her geçen gün daha da geliştirilmektedir. Bu firmalar siz müşterilerine onlarca files seçeneği sunarlar. Bunlardan birisini ve size uygun olan sunucuyu seçerek siz de kendi pvp serverinizi kurabilirsiniz!

Metin2 Files Fiyatları

Metin2 files fiyatları ürünün kalitesine, kurulum sayısına, SRC dosyasının değiştirilmesinin serbest olmasına göre değişiklik göstermektedir. Bu ürünler kaliteli bir firmadan alınmalıdır. Çünkü binlerce lira harcanarak açılan oyunlarınız kaliteli fileslar kullanmalıdır. Yoksa anlık çökmeler, saldırılar, buglar, hatalar meydana gelir ve user kaybı yaşarsınız. Bu sebeplerden ötürü files alırken pahalı bile olsa kaliteli files seçmelisiniz.

emek serverlar

Metin2 Files Düzenleme

Metin2 files düzenleme meşakatli ve tecrübe gerektiren bir meseledir. Mesela basic bir server filesına ronark sistemi yüklemek, efsun botu yüklemek günlerce sürebilen bir işlemdir. Ronark sistemli fileslar günümüzde fazlasıyla tutulmaktadır. Files düzenleme işlerini tecrübesiz bir kişiye yaptırmanız durumunda yine serverinizde çökmeler meydana gelebilir. Bu sebepten ötürü en basit güncellemenizde dahi oyununuzun ve database yedeğinizin alınmış olmasına dikkat etmelisiniz.

Metin2 Files Nasıl Düzenlenir?

Metin2 files düzenleme için filezilla, notepad++, putty, navicat gibi önemli programlara ihtiyaç duyarsınız. Bunların çoğu internette bedava sunulmuştur. İndirerek YouTube videoları aracılığıyla ve Google’da istediğiniz işlemi aratarak düzenlemenizi nasıl yapacağınızı bilmeseniz dahi sonuca ulaşabilirsiniz.

metin2 pvp server filesları ve files fiyatları, emek server filesları

Metin2 Files Nereden Alınmalıdır?

Web sitemizde sizler için tavsiye ettiğimiz Metin2 sunucu ve files tedarikçisi hosting firmaları bulunmaktadır. Bizler yalnızca alanında uzmanlaşmış ve iyi referanslara sahip olan firmaları sizlere tavsiye etmekteyiz. Alacağınız oyun sunucusunu daha önce kurulmuş bir demoda veya örnek pvp serverde denemenizi sizlere tavsiye ederiz. Çünkü bu tarz ürünlerin iade şartları oldukça katı olabilmektedir.

Sonuç olarak files bir oyunun kalbidir, oyunun gidişatını; gelişme sürecini ve serüveninin tamamını belirleyen yegane elementtir. Bunu iyi seçmek oyununuzun tutacağına bir sinyaldir. Bu sebepten ötürü seçerken dikkatli olmalı ve metin2 files tedarikçinizi iyice araştırmalısınız. Fiyatlar her zaman ayna değildir. Önemli olan içeriğidir. Şimdiden bol şans dileriz.

Bir önceki yazımız olan TR Tipi Metin2 Pvp Serverlar başlıklı makalemizde Metin2 PVP Server, Metin2 PVP Server Tanıtımları ve Pvp server hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı