1-105 Serverlar1-120 Serverlar1-99 ServerlarBlogEmek ServerlarOrta Emek ServerlarTavsiye EdilenlerWslik Serverlar

Metin2 PVP Server Tanıtım

Metin2 PVP Server Tanıtım

Metin2 pvp server tanıtım olarak sizlere güncel bilgiler vermeye devam edeceğiz. Bugünkü konumuz metin2 pvp serverlar neden açılır hakkında olacaktır. Metin2 hepimizin hayatının bir yerinde mutlaka olmuştur. Küçük yaşlarda Metin2 TR’de başlayan serüven bugünlerde çoğu oyuncunun TR’deki botlardan ve hilelerden sıkılması, oyunun zorluğu, yöneticilerin ilgisizliği sebebiyle pvp serverlarda devam etmektedir.

Neden PvP Server ?

Birçoğumuz o eski TR tipi metin2’yi özlemişizdir bunda hemfikir olabiliriz. Dolunay düşürmek için atılan kırk taklalar, vadide 10-15 kişi toplanıp level kasmalar, gölge metni bulduğumuzda yerde para bulmuş gibi sevinmelerimiz, at madalyonu düşürüp ilk atını alan oyuncunun heyecanı… Liste daha uzun uzadıya yazılabilir. Maalesef günümüzde TR sunucularında bunların hiçbiri yaşanmamaktadır. Botlar ve hilelerin çokluğu oyunu oynanamaz kılıp oyuncuları PvP serverlara yöneltmiştir. Eski TR’den hoşlananlar TR Tipi server olan 1-99 oyunlara ya da 1-105 oyunlara yönelmektedir. Bunlara kısaca orta emer server da denebilir. Daha çok farm yapıp farmdan zevk alan oyuncular ise 1-120 dediğimiz emek farm serverlara yönelirler.

Metin2 Oyuncuları Ne İster?

Oyuncuların kaliteli pvp server seçiminde dikkat ettiği en önemli unsurlardan bir tanesi oyunun uzun ömürlü olması ve kapanmayacak olmasıdır. Uzun ömürlü pvp serverlar oyuncu kitlesinin kalabalık olduğu ve bir iki ay sonra kapanmayacağı garanti altına alınan pvp serverlardır.

Oyuncuların pvp server seçiminde özen gösterdiği bir diğer unsur ise ödüllü turnuvalardır. Ödüllü lonca turnuvası ve ödüllü bireysel turnuva düzenleyen serverlara ilgi alaka diğer wslik serverlara göre daha fazladır.

Tabi ki bir diğer unsur da oyun yöneticilerinin oyunculara ilgi alakasıdır. Günümüzde Metin2 TR sunucularında oyuncular bir hatayla karşılaştığında ya da sorun yaşadığında karşılarında bir muhatap bulamamaktadır. İşte burada PvP serverlar bir adım daha öne çıkıyor. Gerek destek sistemi gerekse discord kanallarında Pvp server yöneticileri oyunculara anlık destek verebiliyor. Bu da oyuncuyu oyuna bağladığı gibi sorunlarını çabukça çözüme kavuşturuyor.

Biz de bu tip emek ve farm serverleri oyuncularımız için sitemize ekleyip tanıtımlarını yaparak metin2 oyuncularına kaliteli bir hizmet sunmak istiyoruz.

Bir önceki yazımız olan Metin2 PVP Server Tanıtımları başlıklı makalemizde Metin2 PVP Server, Metin2 PVP Server Tanıtımları ve TR Tipi PVP Serverlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı