Blog

Metin2 PVP Serverlarda Hangi Karakter Güçlüdür?

Metin2 PVP Serverlarda Hangi Karakter Güçlüdür?

Değerli okuyucularımıza yardımcı olan yazılarımızda bugün metin2 pvp serverlarda hangi karakter daha güçlüdür, farmda hangi karakteri kullanmalısınız, wsde hangi karakterler öne çıkıyor bunu anlatmaya çalışacağız. Her karakterin kendine özgü farklı yetenekleri ve özellikleri olduğundan her karakterin kuvvetli ve zayıf olan yönleri vardır. Bunları ayrı ayrı size anlatıp kafa karışıklığınızı gidermeye çalışacağız.

Oyuna Yeni Başladım Farm Yapacağım Hangi Karakter İşime Yarar?

Yeni bir oyuna başladığımızda herkesin ilk amacı bir farm karakteri açıp ilk önce ana karakterimizin ihtiyacı olan itemleri bu hesap vasıtasıyla elde etmektir. Önceki yazımızda da bahsettiğimiz gibi farm karakteri için herkesin tercihi bedensel ya da büyülü silahtır.1-120 serverlerde lycan kullanan oyuncu da çoktur. Zira sura ve lycan’da zeka efsunu skillerimizi güçlendirdiğinden saldırı değeri veren skillerimiz de güçlendiğinden hasar oldukça yükselmektedir. İşte başlangıçta bu 3 karakterden birini tercih ederek farmın doruklarına çıkabilirsiniz.

Yeterince Geliştim Ws Atmak İstiyorum Hangi Karakter Daha Güçlüdür?

Ws denince hele hele lonca savaşı denince akla ilk gelen karakterler tabi ki Karabüyü Sura, Ejderha Gücü Şaman ve Okçu Ninja’dır. Bunların seçilmesinin nedeni toplu savaşa daha yatkın olmalarıdır. Karabüyü Sura savunma olarak oyunun en sağlam karakteri olarak anılır. Karanlık Koruma skilli onu ölümsüz yapmaktadır. Rakipte bir Çözmeci Sura yok ise ya da eksik ise Karabüyü Sura’lar ölmediği gibi takım arkadaşlarını da tanklayarak loncasına büyük avantaj sağlar. Şamanlar ise Kükreme skillinin alan hasarı vurmasından mütevellit tek skillde bulunduğu alandaki tüm karakterlere zarar verdiğinden oldukça çok tercih edilir. Dört ve beş adet şaman aynı anda aynı yere kükrediğinde oradan sağ çıkan sadece çözülmemiş karabüyüler olacaktır. Onun dışında hiçbir karakterin savunması beş şamanın aynı anda kükremesini kaldıramaz. Gelelim okçu ninjalara. Okçu ninjalar da uzaktan rakiplerini avlayıp yakın dövüşe girmediklerinden loncalar tarafında sıkça tercih edilmektedirler. Genelde bir ya da iki karabüyü tarafından tanklanıp korunan okçu ninjalar savaşın bel kemikleridir.Genelde en çok kill sayısını okçular alırlar. Aşağıya Metin2 tarihinin en ünlü lonca savaşlarından birini bırakıyorum. Keyifli izlemeler 🙂

Bireysel Ws Atmak İstiyorum Hangi Karakteri Seçmeliyim?

Bireysel wsde şu karakter bu karakterden güçlü demek yanlış olacaktır. Nedeni ise her karakterin her karaktere üstünlük sağlayabilmesidir. Genel olarak bire bir wsde karabüyü suralar ölümsüz olarak kabul edilse de çözüldüğü anda karabüyünün düştüğünü tüm oyuncular bilir. Herkes bir karakterde uzmanlaşıp o karakterle tüm karakterleri kesebilir. Buna çokça rastlanmış ve şahit olunmuştur. Siz de kendinize en uygun karakteri seçip o karakterde uzmanlaşarak bireysel wsler atmanın zevkini yaşayabilir ve savaşın tadını çıkarabilirsiniz.

Sizlere sitemizi takipte kalmanızı ve sizlere sunacağımız en iyi serverleri kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Metin2 Emek PVP Serverler başlıklı makalemizde Emek PVP Serverler, Metin2 Emek Serverler ve MT2 Serverler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı