Ana BannerEmek Serverlar

Metin2 PVP Serverler

Metin2 PVP Serverler

Metin2 oynayan pek çok kişi Metin2 pvp server arayışına girmiştir. Uzun süre bir serverde oyun oynamak için doğru tercih yapmak son derece önemlidir.

Servera Nasıl Üye Olunur?

Metin2 oynuyorsanız bir server bünyesinde oynamak zorundasınız. Ancak bu şekilde online bir şekilde diğer oyuncularla etkileşim halinde olabilirsiniz. Serverlar ise isteyen herkes tarafından kurulabildiği için sayıca oldukça fazla server bulunduğunu söyleyebiliriz. Bu serverler arasından bir seçim yapmak için iyi bir araştırma yapmanız gerekecektir.

Metin2 serverler
Metin2 emek serverler

Aradığınız kriterlere uygun bir server bulduysanız eğer size verilen tarih aralığında üye olmanız gereklidir. zira bu tarihten sonra servera girmek mümkün olmayacaktır. kayıt işlemleri sırasında sizlerden birtakım bilgiler istenecektir. Bunları dilediğiniz şekilde girebilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifre gibi bilgilerinizi ise unutmamak için kaydetmeniz gereklidir.

Server Araştırırken Nelere Dikkat Etmeli?

Bir servera üye olurken birtakım bilgiler son derece önemlidir. Daha sonradan pişman olup yeniden bir oyuna girmek için araştırma yapmak istemiyorsanız baştan dikkatli olmalısınız. Dikkat edeceğiniz hususlar arasında serverın hileye açık olup olmadığı başta gelmelidir. Tercihinize göre uygun bir serverda başlayabilirsiniz. Bir diğer husus oyun tipidir. 1-99 ya da 1-105 gibi farklı oyun stilleri mevcuttur. Siz en çok beğendiğiniz stil hangisi ise onu uygulayan servera girebilirsiniz. Bir diğer önemli konu ise zorluk seviyesidir. Keyif aldığınız seviye hangisi ise onu seçmelisiniz.

Başlangıç itemları ve skilleri de en önemli konular arasında yer alıyor. Başlangıçta çok temel bir düzeyden başlamasını sevmeyen oyuncular biraz daha yüksek seviyedeki serverları tercih etmelidir. Ayrıca pvp serverler tanıtım içerisinde pek çok farklı ayrıntıya da yer vermektedir. Dilediğiniz takdirde bunları da tek tek inceleyebilir ve nihai kararınızı verebilirsiniz. Örneğin serverın oyun sonunda hediye verecek olması bunlara örnek olarak verilebilir.

Eğer tüm araştırmalarınıza rağmen aradığınız serverı bulamadıysanız bu durumda yapmanız gereken server kurmak olacaktır. kurulum için hosting almanız ve ardından da oyun ayarlarını yapmanız gereklidir. İşte ancak bu zaman tam olarak istediğiniz bir oyun serverı oluşturmanız mümkün olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Metin2 Emek Server başlıklı makalemizde metin2 emek, Metin2 Emek Serverler ve metin2 pvp serverler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı