Blog

Metin2 Yeni Açılan Pvp Serverlerde Nasıl Gelişiriz?

Metin2 Yeni Açılan Pvp Serverlerde Nasıl Gelişiriz?

Metin2 yeni açılan pvp serverler genellikle açılışta büyük kitlelere hitap etmektedir. İşte siz de yeni açılan bir Metin2 pvp servere girdim ne yapmalıyım diyorsanız yazımızı okuyup diğer oyunculardan bir adım önde başlayabilirsiniz. Yeni açılan bir metin2  pvp serverine giren herkes hızlıca gelişip diğer oyunculardan daha güçlü olmak ister. Bu rehberde sizlere nasıl daha hızlı level alıp para kasabileceğinizi anlatacağız. Vereceğimiz bilgiler serverden servere değişiklik gösterebilir.

Level İçin Farklı Haritalara Yönelin

Yeni açılan emek metin2 pvp serverlere oyuna açıldığı anda giriyorsanız eğer ilk yapacağınız şey hızlıca level almak olacaktır. Oyuncu kalabalığı için savrulmayın. Farklı haritalara yönelin. Örneğin herkes örümcek zindanına girene kadar yani 40 level olana kadar vadide kasılıyorsa siz şeytan kulesinin alt tarafındaki mistik slotlarını ya da sohan dağını veya doyumhwan’ı tercih edebilirsiniz. Kendinize boş bir alan bulup hızlıca örümcek zindanına girmeye bakın çünkü ne kadar geç kalırsanız zindanda oda bulmanız o kadar zorlaşacaktır. Nihayet örümcek zindanına girdiğinizde karşınıza çıkacak oyuncu kalabalığından hızla kurtulmaya ve hızlıca level alıp kendinizi sürgün mağarasına atmaya bakın. Ondan sonrası zaten gelecektir.

Nasıl Para Kasabilirim?

Eğer yeni açılan pvp serverlerde nasıl para kasacağınızı bilmiyorsanız yazıyı okumaya devam edin. Metin2 emek pvp serverler yeni açıldığında oyunda herkes eşit durumda olacaktır. Bu durumda bilgisayarınız sağlam ise üç veya dört hesapla aynı anda metin farmı yaparak beceri kitabı, zen fasulye ve büyülü metal satarak para kazanabilirsiniz. Eğer oynadığınız yeni açılan Metin2 emek pvp server, kuledeki katil metni katında farm yapmaya elverişli ise kuleye bilgisayarınızın kaldırabildiği kadar 61 level hesap bırakıp para kazanmanız ve farmın keyfini sürebilirsiniz. İlk birkaç günde beceri kitabı ve zen fasulye satışıyla oldukça yüksek paralar kazanabilir kazandığınız parayı karakterinizi geliştirmek için harcayabilirsiniz. Bir diğer yöntem de şudur. Eğer yeni açılan emek metin2 serverde oynuyorsanız ilk günlerde küçülen kafa ya da otlar çok değerli olacaktır. Ben metin farmını sevmem küçülen kafa kasmayı severim derseniz üç veya dört hesapla küçülen kafa kasıp ya onları satarak veyahut kendiniz katakomb yaparak değerli eşyaların ve otların sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Metin2 Emek PVP Serverler başlıklı makalemizde Emek PVP Serverler, Metin2 Emek Serverler ve MT2 Serverler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı