Ana BannerTavsiye Edilenler

Pvp Serverlar

Pvp Serverlar

Pvp server ihtiyacı Metin2 oyununun orijinalinde ortaya çıkan çok sayıda hile, both ve kötü amaçlı yazılım dolaysıyla artık zorunluluk halini aldığı görülüyor.

metin2 emek serverlar
PVP server

Metin2 oyunu gerek oyun zevki, gerek mücadele gücü gerekse mantalite anlamında ilk çıktığı 2005 yılı ile birlikte fırtınalar yaratmıştı. 2008 yılına gelindiğinde ise oyun sektörünün en prestijli ödüllerini arka arkaya almıştı. Oyun için 2009 yılına kadar her şey iyi gitse de oyunun artan popülerliği ile birlikte oyun içerisinde oldukça fazla ve büyük boyutta açıkların olduğu tespit edilmeye başlandı. Birçok kullanıcı emek sarf etmeden çeşitli hile ve açıklarla oyundan çok büyük avantajlar yakaladı. Bunun sonucu olarak birçok oyuncu adil olmayan bu düzenden sıkılarak oyuna olan ilgilerini kaybettikleri görüldü. 2010 yılından sonra oyun sürekli olarak kullanıcı kaybetmeye ve popülerliğini yitirmeye başladı. Son dönemde oyunun orijinaline sadık kalınarak geliştirilen PVP serveri çeşitleri ile artık oyun içerisinde hile, emek sarf etmeden gelişim, both kurma gibi sorunların çok büyük oranda bittiği görüldü. Bu sebeple Metin2 severler için PVPV server çeşitleri kurtarıcı serverlar olarak ön plana çıkıyor.

Yeni PVP Serverlerin Yarattığı Farklar

Pvp yeni serverlar oyunun genel ruhunun devam ettirmekle birlikte oyunun emek boyutunu, güvenliğini, temiz oyun anlayışını ve oyun içerisinde ki heyecanın artmasını sağlaya n yenilikler sağlıyor. PVP server çeşitleri belki oyuncu sayısı bakımından geçmişteki kalabalık server anlayışını karşılamasa da oyuna verilen emeğin karşılığının alma ve oyunun her anında büyük heyecan yaşama anlamında çok büyük avantaj sağlıyor  Belki de bu yeni server anlayışının en önemli avantajı herkesin kendi tarzına ve oyun bilgisine göre oyun zorluğunu ayarlamaya imkan tanıması oluyor. Server içerisinde heyecanı ve rekabeti üst düzeye taşıyacak ödüllü etkinliklerin düzenlenmesi oyun olan ilgiyi daha da artırıyor. Oyuncular oyunda yer alan hile, both ve güvenlik açıklarının bu PVP server çeşitleri ile ortadan kalktığını bildikleri için çok daha zevkli bir oyun ortaya çıkıyor.

Bir önceki yazımız olan Emek Serverler başlıklı makalemizde emek serveri, Emek Serverler ve pvp hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı