1-105 Serverlar1-120 Serverlar1-99 ServerlarBlogEmek ServerlarOrta Emek ServerlarTavsiye EdilenlerWslik Serverlar

TR Tipi Metin2 Pvp Serverlar

TR Tipi Metin2 Pvp Serverlar

TR Tipi Metin2 Pvp Serverlar halen birçok oyuncunun ilgi gösterip oynadığı metin2 pvp sunucularıdır. Bunun en büyük delili piyasada en çok tutulan pvp serverların genelde 1-99 ve 1-105 yapısıyla açılan serverlar olmasıdır. Bu tip serverları oyuncular sade ve anlaşılabilir oyun yapısı olduğu için tercih etmektedir.

Neden TR Tipi Metin2 Server?

Hepimizin bildiği gibi metin2 sürekli güncellenen ve oyuna yeni ekipman ve silahların, yeni haritaların, yeni boss’ların ve yeni npc’lerin eklendiği bir oyundur. Bu karmaşık yapıyı sevmeyip daha sade ve anlaşılabilir eski TR tipi pvp serverları kovalayıp oynayan birçok oyuncu vardır. Bunun yanı sıra TR’ye göre daha kolay olmasından dolayı oyuncular kısa sürede karakterlerini savaşa hazırlayıp TR’de atamadıkları ws’leri bu tip serverlarda atmaktadırlar.

Metin2 TR’den Farkı Nedir?

Son yıllarda Metin2 TR eski zamanlarından eser kalmayan bir oyun haline gelmiştir. Birçok oyuncu botlardan ve hilelerden sıkılıp bir çıkış yolu aradığında soluğu pvptanitim.net ’de almış ve kendini TR tipi metin2 pvp serverlar’ın içerisinde bulmuştur. TR tipi metin2 pvp serverlar level kasmanın kolay ve item elde etme oranının yüksek olmasından kaynaklı TR’ye nazaran daha kolay ve hızlı gelişilebilen sunucu tipleridir. Oyuncular bu tip serverlarda hızla karakterini kasıp itemlerini dizip savaşa hazır hale gelebilir. Hatta kendisine bir lonca bulup şiddeti ve tansiyonu yüksek heyecanı üst limitlerde yaşatan eşsiz lonca savaşlarına katılabilir.

Lonca Savaşları

Hemen hemen her metin2 oyuncusu loncada bulunmuş ya da kendi loncasını kurmuştur. Kalabalık loncalarda bulunup daha önceden savaş tecrübesi yaşamış olanlar bilecektir ki bir lonca savaşı kazanıldığında alınan zevk oyundaki en büyük zevklerden biridir. Hele ki ödüllü lonca turnuvası yapan emek serverlar’da oynayıp bu turnuva katılıp kazanmak her oyunun en büyük hayalidir. 30-30 ya da 40-40 yapılan arena savaşları her serverda ilgi odağı olan ve loncada olan olmayan her oyuncu tarafından izlenen aksiyonu bol savaşlardır.

Bir önceki yazımız olan Metin2 PVP Emek Serverlar başlıklı makalemizde Metin2 PVP Server, Metin2 PVP Server Tanıtımları ve Pvp server hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı