Blog

Yeni Açılan Metin2 Pvp Serverlar

Yeni Açılan Metin2 Pvp Serverlar

Metin2 oynayan oyuncuların birçoğu yeni açılacak olan sunucuları takip edip açıldığı an girerek diğer oyunculardan geri kalmadan oynamayı tercih etmektedirler. İşte bundan dolayı yeni açılan pvp serverlar oyuncu bakımından halen açık olan serverlara göre daha kalabalık olmaktadır. Üye sayısı yüksek loncalar da yeni açılan serverlara katılmaya özen göstermektedirler. Bunun nedeni diğer loncalardan geri kalmayıp çıkacak olası bir savaşta mağlup olmamaktır. Oyuncular yeni açılan pvp serverlara girerken birkaç unsura dikkat etmelidirler. Bunlar ;

  • Serverin online sayısı
  • Oyun yöneticilerinin oyunculara karşı tavrı ve ilgisi
  • Ödüllü lonca turnuvaları ve bireysel turnuvalar
  • Kendisine uygun oyun yapısı

İşte yukarıda bulunan maddelerde sizi tatmin eden oyun kaliteli ve oynarken zevk alacağınız bir serverdır.

yeni açılan pvp serverlar, yeni açılan serverler, yeni açılan metin2 pvp server

Yeni Açılan Pvp Sunucularda Hangi Karakteri Almalıyım?

Yeni açılan pvp serverlara çoğu oyuncu bedensel savaşçı karakteri ile başlar. Bunun nedeni bedensel savaşçının hava kılıcı skill’inin olması sebebiyle düz vuruş hasarının diğer karakterlere göre yüksek olmasıdır. Metin,boss ve slot keserken bedensel karakter diğer karakterlere göre daha seri kesmektedir. Nadir de olsa bazı arkadaşlar ve zaman zaman ben de büyülü silah sura karakterini tercih etmişizdir. Büyülü silah sura’nın hasarı bedensel savaşçıdan bir tık altta olsa da büyülü keskinlik skill’indeki hasar hp emme özelliği bossları ve slotları güçlü olan serverlarda daha işlevseldir. Perfect bir büyülü silah skilline sahip sura her düz vuruş hasarının %12’sini hp olarak emer. Şöyle düşünebiliriz. Sürgün mağarasındaki slotlara 3000 hasarla vuruyorsak bunun %12’si 360’dır. Yani bir slota vurduğumuz her hit’de 360 hp emeriz. Aynı anda pelerinle çekip 20 slota vurduğumuzu düşünürsek bu 360×20’den 7200 hp eder. Yani bir nevi ölümsüz oluyoruz. Yukarda da belirttiğimiz gibi slotların damage’i yüksek olan serverlarda büyülü silah karakteri farm için daha işlevsel olacaktır.

Yeni Açılan Pvp Serverleri Nasıl Bulabilirim?

Evet geldik işin en can alıcı noktasına. Bizler sizlere yeni açılan pvp sunucular arasından en kaliteli ve en kalabalık serverleri sunmaya devam edeceğiz. Ana sayfamızdaki serverlardan sizlere uygun olanı seçebilir ve indirerek maceraya başlayabilirsiniz. Bizleri takipte kalın. Bilgilendirici yazılarımız devam edecektir.

 

Bir önceki yazımız olan Metin2 Emek PVP Serverler başlıklı makalemizde Emek PVP Serverler, Metin2 Emek Serverler ve MT2 Serverler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı